جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۹۸۰۹
گزارشگر : ۱۰۵

بازدید سرزده مدیرکل کمیته امداد مازندران از ادارات کمیته امداد غرب استان/ همت و مشارکت دستگاه های مختلف در خانه دار شدن مددجویان

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۴۱

مدیرکل کمیته امداد مازندران در بازدید سرزده به غرب استان گفت: یکی از برنامه های این نهاد در استان بازدید سرزده به ادارات کمیته امداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت:علاوه بر دیدار با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری از روند ساخت مسکن هشت واحدی مددجویی نیز بازدید شد و مشکلات گاز،برق،حصارکشی و... منازل مددجویی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با خانواده های ایتام و بیمار تحت حمایت دیدار وکمک های لازم برای لوله کشی گاز منازل مددجویی انجام و هشت دستگاه آبگرمکن نیز به آنها اهدا شد.

وی بیان داشت: با یکی از خیران در مورد واگذاری 16هزار متر مربع زمین در غرب مازندران  در روستای جلو در بخش دالخانی رامسر واقع شده است، گفتگو شد که این واگذاری نیازمند ورود استاندار مازندران، منابع طبیعی، بازرسی استان، بنیاد مسکن، جهادکشاورزی و عوامل ذی ربط است تا با در اختیار قرار دادن این زمین به مددجویان، مشکلات مسکن مددجویان غرب مازندران برطرف شود.

عالیشاه گفت: این مقدار از اراضی منابع طبیعی با اقدامات قانونی مورد بررسی قرار گرفت تا در اختیار مددجویان قرار گیرد و زمینه ای فراهم شود تا با ساخت مسکن برای مددجویان شهری فاقد مسکن غرب مازندران، مددجویان صاحب خانه شوند.

وی گفت:اگر این همکاری بابت ساخت مسکن اهدا شود مشکل تمامی مددجویان فاقد مسکن شهرستان های رامسر ،تنکابن و عباس آباد مرتفع خواهد شد.

وی از خیران خواست تا در تامین مصالح ساختمانی و سایر لوازم برای ساخت مسکن مددجویی با این نهاد همکاری کنند.

عالیشاه از کارکنان کمیته امداد غرب استان در راستای خدمت رسانی به نیازمندان تقدیر کرد .

 

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید