جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۰۶:۳۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۹۶۲۸
گزارشگر : ۱۰۵
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران ؛

مهمترین بخش خدمات فرهنگی کمیته امداد خدمات تحصیلی و آموزشی است

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۰۶:۳۹

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه مهمترین بخش خدمات فرهنگی را خدمات تحصیلی و آموزشی در سرفصل های مختلف به ۱۱هزار دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت برشمرد و گفت:حدود ۷۰۰ دانش آموز مستعد معدل بالای ۱۸ با تعامل با آ موزش و پرورش بصورت رایگان در مدارس غیر انتفاعی ، هیات امنایی ثبت نام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، میثم معافی، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با موسسات چندگانه ملی خدمات کنکوری آموزشی مجازی قرارداد بسته شد و تمام دانش آموزان تحت حمایت مقطع سوم دبیرستان و کنکوری از ارائه خدمات در این بخش به صورت رایگان بهره مند شوند.

وی افزود: طی تعامل صورت گرفته با موسسه قلم چی دانش آموزان از مقطع ابتدایی تا دبیرستان و حتی دانشگاه به شکل رایگان از این خدمات استفاده می کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران تصریح کرد:در جشنواره قرآنی باران وحی که مازندران برای اولین بار میزبان این جشنواره بود بیش از دو هزار و ۳۰۰ دقیقه به صورت آنلاین و طی سه روز با حضور ۵۰۰ نخبه قرآنی در سراسر کشور مسابقات در فضای مجازی برگزار شد و از مازندران ۲۰نفر شایسته تقدیر شناخته شده و پنج نفر حائز رتبه شدند.

وی افزود:این مسابقات در ۱۰گرایشِ حفظ،قصه گویی ، قرائت،داستان نویسی و... برگزار و در حفظ کل قرآن مقام اول از آنِ یک مازندرانی شده است‌.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران بیان داشت: بنا داریم تا سال آینده ستاد قرآنی در دفتر معاونت فرهنگی کمیته امداد مازندران تشکیل دهیم.

معافی گفت:برای بیش از ۳۵ هزار سرپرست خانوار تحت حمایت نیز آموزش خانواده در سرفصل های مختلف ارائه شده است.

 

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید