جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۹ / ۰۶:۵۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۹۶۱۴
گزارشگر : ۱۰۵

افتتاح ۱۷ مرکز نیکوکاری در حوزه علمیه خواهران در مازندران

(سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹) ۰۶:۵۲

مدیر کل کمیته امداد مازندران در آیین افتتاح مراکز نیکوکاری فرهنگی حوزه علمیه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ،گفت: هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری تسریع در ارائه خدمات مختلف به نیازمندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: تا امروز در تمامی حوزه های کمیته امداد استان بیش از ۸۰ درصد اعتبارات جذب و هزینه شده است.

وی افزود:صد در صد اعتبارات کمیته امداد مازندران در مشارکت های مردمی تحقق پیدا کرد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: تمام کار این نهاد سیره انبیا و ائمه اطهار بوده و سیاست راهبردی کمیته امداد نیز توانمند سازی مددجویان است.

وی گفت:اولین مرکز نیکوکاری وکلای نیکوکار و همچنین مرکز نیکوکاری رسانه ای استان هم افتتاح شد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان داشت:۲۸۰۰ر از ایتام و هشت هزار فرزند طرح محسنین از حمایت های مادی و معنوی حامیان برخوردارند.

عالیشاه گفت:کلنگ احداث ۱۲۰۰واحد مسکن مددجویی نیز به زمین زده شد.


معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران هم در این مراسم گفت: بیش از ۳۵ هزار سرپرست خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که برای ارتقا مهارت فرهنگی آنها برنامه ریزی صورت می گیرد.

معافی افزود:آموزش و تولید قدرت فرهنگی برای این افراد با پشتیبانی حوزه علمیه خواهران انجام و کرامت مددجویان باید حفظ و خدمات به واسطه کمیته امداد به نیازمندان ارائه شود.

معافی گفت: باید با روحیه جهادی و انقلابی به خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان مشغول باشیم.

خاطر نشان می شود: مقرر شد تا ۱۷حوزه علمیه خواهران در مازندران به عنوان مرکز نیکوکاری شروع به کار کنند و برای سایر حوزه ها نیز کد صادر می شود تا بصورت تخصصی کارهای فرهنگی را آغاز کنند.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید