جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۹۵۹۶
گزارشگر : ۱۰۵

برگزاری دومین همایش «امواجی از بهشت» به صورت مجازی در مازندران

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۴۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: دومین همایش «امواجی ازبهشت» ۲۵دیماه ، به صورت مجازی در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزارمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: در قالب طرح امواجی از بهشت تاکنون 6 هزارنفر به نیابت از سردار دلها شهید سلیمانی ،حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه از اهداف اجرای «طرح امواجی از بهشت» استفاده بهینه از ظرفیت خیرین،ترویج فرهنگ انفاق ، ایثارو شهادت است، افزود: یکی از خیران استان نیز به نیابت از 10 هزار و 400شهید مازندران حمایت مادی و معنوی ایتام رابه عهده گرفت.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در مورد مشارکت مردم نیکوکار استان در طرح امواجی از بهشت تصریح کرد: هم استانی‌های نیک اندیش می‌توانند از طریق ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۰۹۱۱۹۵۴۹۹۳۰ و یا با ارسال کد ۰۱۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ به «طرح امواجی از بهشت» بپیوندند.

خاطر نشان می شود: اولین همایش «امواجی از بهشت» 11 دیماه سال گذشته در سالروز تولد و شهادت شهید علمدار با حضور مسئولان کشوری و استانی و خانواده شهدا و خیران در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.

تعداد بازدید : ۳۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید