جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۹ / ۰۶:۴۶
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۹۵۷۰
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران:

سیاست راهبردی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۰۶:۴۶

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه این نهاد به جامعه هدف خدمات مختلفی ارائه می دهد، گفت:سیاست راهبردی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۰۰میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال نیازمندان تخصیص داده شد تا کمیته امداد زمینه اشتغال را برای نیازمندان فراهم کند.

وی افزود: ۳۰ درصد از این تسهیلات به افراد غیر مددجو ، پس از استعداد سنجی آنها و محرز شدن نیاز شان و پس از طی فرایندی که تشکیل پرونده صورت گرفت به آنها پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد:سقف وام اشتغال کمیته امداد از ۲۰میلیون تومان تا ۸۰میلیون تومان است و در استان تاکنون حدود ۴۵۰۰طرح با مبلغ ۱۵۵میلیارد تومان اجرا شد.

وی بیان داشت:بانکها همکاری خوبی با کمیته امداد دارند و انتظار داریم که تا پایان دی ماه اعتبارات جذب شود و ۷۰ درصد اعتبارات جذب شده است که جای تقدیر دارد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به ساخت مسکن مددجویی گفت: واحد‌های مسکن مددجویی در مساحت های ۵۰تا ۶۵متر ساخته می شوند و با همکاری بسیج سازندگی کلنگ ساخت ۱۲۰۰واحد مسکن محرومین به زمین زده شد.

وی با تقدیر از همراهی خیران گفت: 4800دستگاه تبلت توسط خیران تهیه و به دانش آموزان نیازمند اهدا می شود.

عالیشاه گفت :مردم نیکوکار مازندران می توانند با دو روش حضوری و کد دستوری#۰۱۱*8877* با کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مددجویان همکاری کنند.

 

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید