جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۷۷۴۳
گزارشگر : ۱۰۵

توانمند سازی مددجویان از اهداف اصلی کمیته امداد

(یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۱۳

در دیدار حجت الاسلام اسدی ، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران با مدیر کل کمیته امداد استان، حجت الاسلام عالیشاه گفت:یکی از اهداف اصلی این نهاد توانمند سازی مددجویان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران در این دیدار با تشریح برنامه های این نهاد گفت: برای ایجاد روحیه امید و خودباوری در مددجویان اقدامات مطلوبی در بخش اشتغال در زمینه های صنعتی،کشاورزی،خدمات،صنفی و.... صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به ایتام و فرزندان طرح محسنین نیز توجه دارد، افزود: اجرای طرح هر کارمند یک حامی در دستور کار این نهاد قرار دارد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه دبیرخانه طرح هر کارمند یک حامی در استانداری راه اندازی می شود، گفت: در تلاشیم تا با برنامه ریزی های لازم و در قالب جلسه ویدیوکنفرانس با فرمانداران گفتگو و طرح 22 دبیرخانه را در فرمانداری ها ایجاد کنیم.

وی به خدمات فرهنگی کمیته امداد اشاره کرد و افزود: ایجاد گروه های جهادی، نخبه پروری و....از جمله برنامه های این بخش است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان مشارکت خیران در سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، گفت: با کمک و همراهی خیران بسیاری از مشکلات نیازمندان رفع می شود.

حجت الاسلام عالیشاه خاطر نشان کرد:با همدلی،وفاق،تعامل،همکاری و مشارکت مردم نوعدوست،خیران،مسئولان و همه دستگاه ها می توانیم در نشاندن لبخند رضایت بر چهره نیازمندان سهیم باشیم.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید