جزییات خبر

سه شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۸۸
گزارشگر : ۸۰

مرکز نیکوکاری دانشگاه آزاد تاکستان آغاز بکار کرد

(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸

نخستین مرکز نیکوکاری در دانشگاه های آزاد استان قزوین در دانشگاه آزاد تاکستان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ با حضور مسئولان امدادی و دانشگاهی، نخستین مرکز نیکوکاری در دانشگاه های آزاد استان قزوین در دانشگاه آزاد تاکستان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

رئیس دانشگاه آزاد تاکستان در مراسم آغاز بکار این مرکز نیکوکاری که "سفینه النجاه" نام گرفته است، بیان کرد: مرکز نیکوکاری در واقع یک بنگاه غیرانتفاعی کار خیر است تا به فریاد همنوعان خود برسیم.

رضا شعبان نژاد ادامه داد: با توضیحاتی که داده شد، اگر افراد مختلف از نحوه مصرف کمک ها برای نیازمندان آگاه شوند، در عرصه نیکوکاری وارد می شوند به عنوان نمونه اگر کارکنان دانشگاه بدانند که کمک هایشان برای دانشجویان نیازمند و خانواده های مستمند صرف می شود، با اطمینان خاطر بیشتری برای خدمت به محرومان کمک می کنند.

در ادامه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد استان قزوین گفت: باید سبک زندگی خود را اصلاح کنیم و بدانیم که زندگی نمی تواند بدون توجه به اطرافمان باشد.

حجت الاسلام محمد محبی خاطرنشان کرد: اگر به ابعاد مختلف زندگی خود توجه کنیم درمی یابیم که نمی توان بدون توجه به همنوعان باشیم و به راحتی و بی درد اوقات و ساعات زندگی خود را بگذرانیم.

وی تصریح کرد: دانشگاه محل علم آموزی است ولی این تعلیم نمی تواند بدون تعلم و انسان سازی باشد چراکه زندگی ما ابعاد مختلفی دارد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد استان قزوین اعلام کرد: دانشگاه با توجه به حضور اقشار مختلف با محوریت علم آموزی، دارای ظرفیت های مختلفی است که می توان این ظرفیت را برای کمک به دیگران به عرصه زندگی محرومان آورد.

وی یادآورشد: مرکز نیکوکاری حاضر فتح بابی است برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکاری در دانشگاه های آزاد استان تا دانشگاه ها هم نقش خود را در عرصه محرومیت زدایی ایفاء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید