جزییات خبر

دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۶۳
گزارشگر : ۸۰
در راستای ارتقای آموزش تحصیلی؛

ارائه خدمات آموزش کمک درسی به دانش آموزان مددجو

(دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۲۲

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: در راستای ارتقای آموزش تحصیلی، مرکز پشتیبانی و مشاوره تحصیلی کمیته امداد استان قزوین به دانش آموزان مددجو خدمات ارائه می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین قلی پور بیان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه خدمات فرهنگی به خانواده های تحت حمایت است.

وی ادامه داد: از نظر ما خدمات فرهنگی سرمایه گذاری است که در آینده ثمره آن را خواهیم دید البته در این بین خدمت به دانش آموزان اهمیت بالاتری دارد چراکه به ریشه کن کردن فقر در خانواده  کمک می کند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در راستای ارتقای آموزش تحصیلی، مرکز پشتیبانی و مشاوره تحصیلی کمیته امداد استان قزوین به دانش آموزان مددجو خدمات ارائه می کند.

وی عنوان کرد: در این مرکز دانش آموزان تحت حمایت از خدماتی چون روش های تست زنی، مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته و کلاس های آمادگی کنکور بهره مند هستند.

قلی پور تصریح کرد: در این مرکز که با همکاری گروه های جهادی تشکیل شده است از ظرفیت دو موسسه آموزشی خصوصی نیز بهره گرفته می شود تا بتوانیم دانش آموزان را برای شرکت در کنکور سال آینده آماده کنیم.

وی اعلام کرد: وقتی دانش آموز نیازمند دارای استعداد تحصیلی است، کمک به رشد علمی او موجب می شود تا در آینده از وجود او در عرصه های مختلف کشور استفاده شود که چنین امری ضمن کمک به افزایش سرمایه های علمی کشور، به ارتقای زندگی خانواده منجر می شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: ارتقای علمی دانش آموزان تحت حمایت  موجب می شود که وی شرایط مناسبی را در جامعه داشته باشد در نتیجه فقر در خانواده مددجو باقی نماند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند جهت کمک به دانش آموزان نیازمندان کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری اهداء کنند همچنین کد مهربانی # 028*8877* برای کمک های غیرحضوری در نظرگرفته شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید