جزییات خبر

دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۵۴
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

خدمات مددکاری سالمندان برون سپاری می شود

(دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: خدمات مددکاری کمیته امداد به سالمندان، برون سپاری می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان بیان کرد: به منظور ارتقاء خدمت رسانی به سالمندان تحت حمایت مرحله نخست طرح برون سپاری خدمات مددکاری سالمندان  در مراکز نیکوکاری اجرا می شود.

وی ادامه داد: در این مرحله 30 درصد از پرونده های سالمندان تحت حمایت به مراکز نیکوکاری واجد شرایط و با تعیین حوزه تحت پوشش، واگذار خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: پس از شناسایی مراکز نیکوکاری واجد شرایط، تفاهم نامه همکاری با این مراکز منعقد می شود و پس از شرکت در برنامه های توجیهی برای این مراکز موضوع برون سپاری خدمات مددکاری اجرا می شود.

وی افزود: فرآیند شناسایی و ارائه خدمت در سیستم های جامع حمایتی مربوطه توسط مددکار امداد به مددکار مرکز نیکوکاری به صورت کامل آموزش داده می شود.

حق گویان خاطرنشان کرد: براین اساس 30 درصد پرونده های الکترونیکی مددجویان سالمند توسط اداره پذیرش و مددکاری کمیته امداد استان تعیین و به مددکار مرکز نیکوکاری تخصیص می یابد.

وی تصریح کرد: بر مبنای سیستم جامع خدمات حمایتی، مددکاران مراکز نیکوکاری نقش مددکار و مددکاران امداد مرتبط با پرونده های برون سپاری شده نقش مددکار ناظر را خواهند داشت.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مراکز نیکوکاری مطابق با تفاهم نامه منعقده با امداد که به صورت سالانه خواهد بود به صورت منظم گزارش عملکرد خود را به کمیته امداد استان ارائه خواهند کرد.

وی یادآورشد: امید است با این برون سپاری ضمن برداشتن گام موثری برای کوچک سازی امداد، ارتقای خدمت رسانی به سالمندان مددجو را شاهد باشیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید