جزییات خبر

دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۷۴۵۰
گزارشگر : ۱۰۵

بیش از 48هزار زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران هستند

(دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ۰۷:۱۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادمازندران، گفت: 48هزار و 726 خانوار از مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،محمد کوچکی ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اظهارداشت: ۵۸/۴ درصد افراد تحت حمایت در مازندران ، زنان سرپرست خانوار هستند.


وی افزود:فوت سرپرست ، طلاق و متارکه، سرباز بودن سرپرست خانوار، زندانی بودن سرپرست خانوار و بدسرپرستی از عواملی است که زنان، تحت حمایت این نهاد قرار می گیرند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: جلسات مشاوره و فرهنگی، بیمه درمانی و مکمل، مسکن، خدمات فرهنگی مانند اردو، ازدواج، صندوق امداد ولایت، تسهیلات و امکاناتی است به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت ارائه می شود.

وی بیان داشت: بسته های حمایتی، تسهیلات اشتغال و کاریابی، خدمات حقوقی و کمک موردی از جمله دیگر خدماتی است که زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان بهره مند هستند.

کوچکی خاطر نشان کرد:در مازندان 83 هزار و 377خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد 48هزار و 726 زن سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد هستند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید