جزییات خبر

شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۲۸
گزارشگر : ۸۰
طی پنج ماهه نخست سال جاری؛

رشد چهار درصدی مددجویان تحت حمایت

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۳۹

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی پنج ماهه نخست سال جاری تعداد مددجویان جدیدی که تحت حمایت قرار گرفته اند حدود چهار درصد رشد داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: سیاست کمیته امداد امام (ره) تلاش در جهت محرومیت زدایی و کاهش آمار جمعیت تحت حمایت است از این رو به دنبال اجرای برنامه های توانمندسازی مددجویان هستیم ولی علیرغم اقدامات انجام شده و خروج      خانوار از چرخه حمایتی امداد متاسفانه به دلیل وجود مشکلات اقتصادی، شاهد ورود مددجویان جدیدی هستیم.

وی ادامه داد: طی پنج ماهه نخست سال جاری تعداد مددجویان جدیدی که تحت حمایت قرار گرفته اند حدود چهار درصد رشد داشته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در حال حاضر تعداد مددجویان 21 هزار و 435 خانوار  و 36 هزار و 44 نفر است که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 34 هزار و 552 نفر تحت حمایت امداد بوده اند، چهار درصد بیشتر است.

وی افزود: در این مدت تعداد مددجویان تبصره 14 نیز با 10 هزار و 85 خانوار 34 درصد رشد و به لحاظ تعداد افراد با 25 هزار و 684 نفر رشد 67 درصدی داشته است.

صیادی عنوان کرد: البته در این مدت تعداد مددجویان سالمند با 20 هزار و 121 نفر و زنان سرپرست خانوار با 13 هزار و 913 نفر به ترتیب دو و 12 درصد به نسبت مدت مشابه سال گذشته کاهش داسته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: در حال حاضر 13 هزار و 913 نفر زن سرپرست خانوار، 293 دانشجو، سه هزار و 548 دانش آموز و 197 خانوار زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید