جزییات خبر

شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۲۱
گزارشگر : ۸۰
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

شور عاطفه ها یعنی فراموش نکردن دانش آموزان بی بضاعت

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۰۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: شور عاطفه ها به معنای فراموش نکردن دانش آموزان بی بضاعت است تا بستر آموزش مناسب برای آنها هم فراهم شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ آیت ا... عبدالکریم عابدینی با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه ها که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده پس از اهدای کمک و مشارکت در این مراسم، بیان کرد:  شور عاطفه ها که با حضور مردم برگزار می شود سرشار از عواطف انسان هایی است که همنوعان خود را فراموش نمی کنند.

وی ادامه داد: شور عاطفه ها به معنای فراموش نکردن دانش آموزان بی بضاعت است تا بستر آموزش مناسب برای آنها فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: حرکت های مواساتی  به منظور کاهش آثار سوء بیماری کرونا، امروز بار دیگر برای رفع نیاز دانش آموزان نیازمند بسیج شده است.

وی افزود: کمیته امداد یعنی مددرسانی و دستگیری و کمک به بلند شدن کسی که  بر زمین افتاده است، حال هر کسی در این راه گام بردارد در اعلاء درجه وظایف دینی و انسانی گام برداشته است.

آیت ا... عابدینی خاطرنشان کرد: خدمت به محرومان امری تشریفاتی و یا مختص افراد خاصی نیست بلکه یک وظیفه همگانی است که افراد لازم است به فراخور توان خویش در این مسیر گام بردارند.

وی یادآورشد:  رسیدگی به دانش اموزان برای فراهم شدن بستر آموزش،  یک سرمایه گذاری است که باقیات و صالحات را به دنبال دارد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید