جزییات خبر

شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۱۴
گزارشگر : ۸۰
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

توجه به نیکوکاری در آموزش درسی ضرورت دارد

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۴۲

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز لازم است به موضوع نیکوکاری و انفاق در تعلیم و تعلم اهتمام داشته باشیم تا بتوانیم نسل شایسته ای تربیت کنیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فاطمه محمدبیگی با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه ها که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده است، بیان کرد: شور عاطفه ها ادامه همدلی و مواسات ایرانیان است تا مهربانی را در میان اقشار مختلف تقسیم  و ترویج کنیم.

وی ادامه داد: مردم همواره در عرصه نیکوکاری حضور برجسته ای دارند و در ماه های اخیر نیز این فرهنگ در مواسات و همدلی برای ایرانیان برجسته بوده است.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در حال حاضر ویروس کرونا بخش زیادی از کسب و کارها را دچار مشکل کرده است، این روزها یکی از بخش هایی که جریان آن با موانعی روبرو شده است، آموزش دانش آموزان است.

وی افزود: دانش آموزان برای دسترسی به آموزش های عمومی مدارس، لازم است به گوشی هوشمند و یا تبلت دسترسی داشته باشند تا بتوانند ازبرنامه های آموزش دروس استفاده کنند.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی  اضافه کرد: اگر سخن از تمدن اسلامی به میان می آوریم برای تحقق این امر لازم است فرزندانی مجهز به علم و دانش داشته باشیم و جریان آموزش و تعلیم و تعلم را تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز لازم است به موضوع نیکوکاری و انفاق در  تعلیم و تعلم اهتمام داشته باشیم تا بتوانیم نسل شایسته ای تربیت کنیم..

محمدبیگی یادآورشد: گام کمیته امداد امام خمینی (ره) برای تأمین گوشی هوشنمد و یا تبلت دانش آموزان اقدام شایسته ای است که تأثیر آن تنها برای امروز نیوده و در سال های آتی نتیجه این سرمایه گذاری را خواهیم دید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید