جزییات خبر

شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۴۱۱
گزارشگر : ۸۰
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

اعتماد مردم سرمایه خدمت کمیته امداد به محرومان است

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۵۰

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد مردم به کمیته امداد امام (ره) به واسطه نام امام خمینی (ره) و خدمت صادقانه برای محرومان سرمایه ای برای این نهاد است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ لطف اله سیاهکلی با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه های کمیته امداد که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده است، بیان کرد: نام کمیته امداد با نام امام راحل قرین است چراکه این نهاد با تأسی به اندیشه های الهی بنیانگذار جهوری اسلامی تأسیس شد.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) تأسیس شد تا همان راه پیامبر اکرم و ائمه اطهار(ع) را ادامه دهد و دستگیری از نیازمندان و محرومان را سرلوحه کار خود قرار دهد.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خدمت به نیازمندان یک تکلیف اساسی و مهم هر انسانی در جامعه است چراکه از شاخصه های انسانیت توجه به یکدیگر و رسیدگی به همنوعان در همه اوقات به خصوص در لحظات و مواقع سخت است.

وی تصریح کرد: اعتماد مردم به کمیته امداد امام (ره) به واسطه نام امام خمینی (ره) و خدمت صادقانه برای محرومان سرمایه ای برای این نهاد است.

سیاهکلی مرادی خاطرنشان کرد: امروز کمیته امداد امام (ره) با خدمات خود به منبع و مرجع مطمئنی برای خدمت به محرومان تبدیل شده است از این رو مردم با اطمینان خاطر می توانند کمک های خود به نیازمندان را از طریق این نهاد اهداء کنند.

وی یادآورشد: خدمت به محرمان و نیازمندان وظیفه ای است که بهقشر یا عده خاصی مربوط نیست و همه باید در این زمینه گام برداریم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید