جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۱۱۹
گزارشگر : ۸۰
طی سه ماهه نخست سال جاری؛

پرداخت هجده میلیارد و 640 میلیون تومان تسهیلات به 911 نیازمند

(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۰۵

مدیرعامل صندوق ولایت استان قزوین گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری هجده میلیارد و 620 میلیون ریال تسهیلات به 911 مددجو و نیازمند پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیّت بیان کرد: صندوق امداد ولایت با هدف ایجاد تسهیل در پرداخت تسهیلات به مددجویان و نیازمندان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: گاهی تسهیلات پرداختی به نیازمندان در پیچ و خم قوانین اداری و بانکی معطل شده و با سختی ارائه شده و یا اطاله زمان پرداخت تسهیلات موجب اضرار بیشتر به وام گیرنده می شد.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین اضافه کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با هدف تسهیل در روند اجرای ضوابط قانونی و اداری، به دور از تشریفات و مقررات درون بانک ها تأسیس شد.

وی افزود: طی سال 98 بیش از 313 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به پنج هزار و 68  نفر از نیازمندان و محرومان اهداء شده است.

خوش نیت اعلام کرد: طی سه ماهه نخست سال جاری هجده میلیارد و 620 میلیون ریال تسهیلات به 911 مددجو و نیازمند پرداخت شده است که از این میزان 528 مورد با بیش از 26 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی و کارگشایی، 70 مورد با بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و 73 مورد هم با بیش از 950 میلیون ریال تسهیلات مسکن  به طور مستقیم از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: طی این مدت 240 مورد وام کارگشایی  به مبلغ 12 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات در راستای تعامل با بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ارائه خدمت به محرومان بوده است.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین عنوان کرد: صندوق امداد ولایت آمادگی دارد تا با سپرده گذارانی که آماده پرداخت تسهیلات به نیازمندان هستند همکاری کند به طوری که پس از سپرده گذاری افراد واجد شرایط معرفی شده از سوی آنها، تسهیلات دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید