جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۳۸۷۷
گزارشگر : ۱۰۵
به نیابت از سردار دلها:

5500نیکوکار در مازندران ،حامی ایتام و محسنین شدند

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۲۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: 5500 نیکوکار به نیابت از سردار سلیمانی حامی ایتام و فرزندان طرح محسنین شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در سالروز میلاد سردار سلیمانی و گرامی داشت یاد آن شهید والا مقام اظهار داشت:یکی از طرح های کمیته امداد مازندران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان طرح «امواجی از بهشت» است و این طرح برای نخستین بار در کشور در استان مازندران اجرا شد.

وی افزود: هدف از اجرای طرح «امواجی از بهشت» ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و تلفیق آن با فرهنگ ایثار و شهادت با نیت کمک به ایتام و نیازمندان به نیابت از شهداء از شهریور ماه سالجاری آغاز شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: خیران بسیاری از شروع اجرای طرح «امواجی از بهشت» به نیابت از شهدا حامی ایتام و نیازمندان شدند و پس از شهادت سردار سلیمانی نیز خیران زیادی به نیابت از این شهید گرانقدر با پیوستن به این طرح ، حامی شدند.

وی با تقدیر از همراهی حامیان و خیران مازندرانی در راستای کمک به نیازمندان بیان داشت: در مازندران 44 هزار حامی نیکوکار حمایت مادی و معنوی هفت هزار و 500 نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده دارند.

سعادت گفت: خیران و نیکوکاران مازندرانی می توانند با ارسال عدد 1به شماره 09119549930 و یا از طریق عضویت در پیام رسانها در فضای مجازی با آدرس @amvajiazbehesh به نیابت از شهیدان والا مقام حامی یک یا چند یتیم شده و به طرح «امواجی از بهشت»بپیوندند.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید