جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۳۷۹۴
گزارشگر : ۱۰۵

شکوه همدلی مازندرانی ها در جشن نیکوکاری تا پایان اسفند ادامه دارد

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۳۰

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: به علت شیوع ویروس کرونا، نیکوکاران مازندرانی می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری کمک‌های اهدایی خود را غیر حضوری پرداخت کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،رضا نوروزی جعفری ، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهارداشت: مردم نیک اندیش استان می توانند کمک های خود را غیر حضوری از طریق شماره کارت6037691990036154بانک صادرات واریز کنند.

وی افزود: همچنین مازندرانی های نیکوکار می توانند تا پایان اسفند مراحم نقدی خود را از طریق  تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷  و یا از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*1*8877* کمک های خود را در آستانه فراررسیدن بهار طبیعت به نیازمندان پرداخت کنند و یا با ارسال عدد 3 به شماره 09119549930 کمک های غیر نقدی خود را به نیازمندان اختصاص داده تا با مشارکت هم "عید را به خانه هایشان ببریم".

وی با بیان اینکه کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مددجویان اقداماتی انجام داده است، گفت: مددجویان مازندرانی می‌توانند ۳۶ مورد خدمات را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و به صورت غیرحضوری پیگیری کنند.

وی افزود: مددجویان قادر به انتخاب و ثبت خدماتی از ۳۶ خدمت خواهند بود که شرایط استفاده از آن خدمات توسط سیستم و به صورت هوشمند احراز شده باشد و در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید