دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۹
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۰۷۹۵
گزارشگر : ۸۱
امام جمعه قم:

کمیته امداد پایلوت نهاد دینی و اسلامی در کشور باشد

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۹

امام جمعه قم گفت: همیشه مشتاقم که کمیته امداد پایلوتی برای یک مجموعه دینی و اسلامی باشد؛ این مجموعه در دل کشور از مددجو گرفته تا نیروهای خدمت‌گذار به آنها مینیاتوری از نظام اسلامی باشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام خمینی، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری، امام جمعه قم، در دیدار سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی، با بیان اینکه کمیته امداد مجموعه‌ای است که با تدبیر و درایت امام راحل(ره) شکل گرفت اظهار کرد: هرچه از روزهای نخستین تاسیس این مجموعه می‌گذرد احساس می‌کنیم این تدبیر مسوولانه و خیرخواهانه بود.
وی با تاکید بر اینکه تدابیر تا امروز موجب شده کمیته امداد در شرایط سخت بتواند دست کسانی که در تامین اولیات زندگی دچار مشکل هستند را بگیرد گفت: تا جایی که اطلاع داریم در سراسر کشور کمیته امداد اقدامات خوبی را انجام داده است.
امام جمعه قم بیان کرد: همیشه مشتاقم که کمیته امداد پایلوتی برای یک مجموعه دینی و اسلامی باشد؛ این مجموعه در دل کشور از مددجو گرفته تا نیروهای خدمت‌گذار به آنها مینیاتوری از نظام اسلامی باشد.
وی تصریح کرد: کارمندان کمیته امداد از نظر تعهد، مسوولیت، وجهه، اخلاق و دین‌مداری باید الگو و شاخص باشند و مددجویان آنها نیز در دل کشور بدرخشند و جزو شاخص‌های کشور باشند.
آیت‌الله حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب زیرپوشش کمیته امداد باید جزو نخبگان و افراد شاخص و نقش‌آفرینان کشور باشند خاطرنشان کرد: شما در جای‌جای کشور نقش‌آفرین‌ هستید و می‌توانید با کارهای مدبرانه و خوب تاثیرگذار باشید.
وی با اشاره به شرایط نامطلوب اقتصادی کشور و توان پایین دولت برای حمایت از کمیته امداد، کمک‌های مردمی به این نهاد را مورد توجه قرار داد و گفت: با وجود شرایط اقتصادی شاهد کمک های چشم‌گیر مردمی هستیم و باید به سمتی برویم که کمیته امداد اگر بودجه‌ دولتی هم نداشت برنامه‌هایش با کمک‌های مردمی پیش برود.
امام جمعه قم یادآور شد: اینکه ببینیم تربیت‌شدگان نهاد کمیته امداد جزو نیروهای انقلابی و اثرگذار کشور هستند جایگاه نمونه این نهاد را نمایان خواهد ساخت.
تعداد بازدید : ۸۰۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید