جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۶۶
گزارشگر : ۸۵
شهردار مشهد؛

تبلیغات کمیته امداد احساس مسئولیت اجتماعی شهروندان را بالا می‌برد

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۳

شهردار مشهد گفت: خوشبختانه تبلیغات و فعالیت های کمیته امداد در جامعه میزان خشونت در شهر را کاهش میدهد و احساس مسئولیت اجتماعی افراد را بالا می برد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا کلایی در نشست دوجانبه با کمیته امداد بر انجام فعالیت های مشترک بین این دو نهاد تاکید کرد و گفت: در واقع کمیته امداد با تبلیغات خوب و مناسبی که در زمینه‌های مختلف تولید کلیپ و محتواهای مناسب از فعالیت‌های خود داشته است توانسته درکاهش خشونت در شهر و تحریک احساس مسئولیت اجتماعی تاثیر به سزایی داشته باشد. 
وی به همکاری های مشترک شهرداری با کمیته امداد استان اشاره کرد و افزود: این 2 نهاد به منظور تعاملات هرچه بیشتر می توانند در قالب «معین اقتصاد مقاومتی» همکاری جدیدی را داشته باشند.
کلایی با بیان اینکه با چه کسی کار می کنی به اندازه  چه کار می کنی مهم است ادامه داد: در دوران خدمت من، نیت خیرخواهانه، حسن خلق، دقت نظر و پیگیر بودن مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در بین دیگر مسئولان استانی قابل ستودنی است و از ایشان تشکر می کنم.
همچنین در این دیدار آسوده مدیرکل کمیته امداد خراسان ضوی ضمن ارایه گزارش اجمالی از فعالیت های مهم کمیته امداد با محوریت توانمند سازی و بهبود بخشیدن به شرایط اقتصادی خانوده ها با اشاره به خدمات حوزه های مسکن وساختمان، اشتغال آفرینی ، معیشت، فرهنگی، ازدواج، زکات ودرمان دراین نهاد، ایجاد کارگروه مشترک بین کمیته امداد، شهرداری و دستگاه های ذیربط را به منظور کمک به شهر مشهد و محرومیت پیشنهاد داد.
شایسته ذکراست، حضور شهردار مشهد دراین اداره کل در یازدهمین جلسه شورای مدیران کمیته امداد خراسان رضوی صورت گرفت.

انتهای پیام

 
تعداد بازدید : ۸۸۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید