دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۰۳۵۷
گزارشگر : ۹۱
به مناسبت هفته دولت

26طرح اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد زهک افتتاح شد

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۴

رییس کمیته امداد شهرستان زهک گفت: همزمان با هفته دولت 26 طرح اشتغال‌زایی در زمینه‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنفی و خدماتی افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا قنبری، رییس کمیته امداد شهرستان زهک گفت:  همزمان با هفته دولت طرح اشتغال‌زایی با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان با حضور فرماندار ، ائمه جمعه و مسئولان شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی  با اشاره به اینکه با اجرای این طرح تقریبا زمینه اشتغال 40 نفر فراهم شده است،افزود: این طرح‌هادر زمینه‌های کشاورزی، دامپروری، صنفی و خدماتی انجام شده است .

رییس کمیته امداد شهرستان زهک با بیان اینکه پرداخت  تسهیلات این طرح از محل منابع بانکی و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ضورت پذیرفته است، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین  برنامه‌های کمیته امداد برای تولنمندسازی و خوداتکایی خانوارهای تحا حمایت، ارائه تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال‌زایی است.

قنبری گفت: قبل از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در بخش‌های  مهارت‌آموزی، کارآفرینی و حرفه‌آموزی به دانش آموزان و همچنین نظارت های قبل، حین و بعد اجرای طرح توسط کارشناسان این نهاد انجام می‌شود

قنبری یادآور شد: همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گلزار شهدای شهرستان زهک با حضور مسئولان شهرستانی غبارروبی و عطرافشانی شد. 

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۰۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید