جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۴
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۹۹۷۱
گزارشگر : ۸۶
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان اعلام کرد:

ایجاد 9 هزار و 548 فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار کمیته امداد خوزستان

(یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۴

آیین تجلیل از زنان کارآفرین برتر سرپرست خانوار کمیته امداد در اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناجی عبیاوی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان در مراسم تجلیل از زنان کارآفرین برتر سرپرست خانوار و تحت حمایت این نهاد در سطح استان گفت: طی سه سال گذشته، 31 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت زن و مرد از آموزش‌های مهارت و اشتغال به بهره‌مند شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه 12 هزار زن سرپرست خانوار نیز از این آموزش‌ها بهره‌مند شده‌اند، بیان داشت: درمجموع 9 هزار و 548 شغل برای آن‌ها ایجادشده است.
عبیاوی افزود: از این تعداد مددجو، 16 هزار نفر آن‌ها در دوره‌های مهارت‌آموزی و اشتغال فنی و حرفه‌ای استان خوزستان شرکت کرده‌اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان جامعه تحت حمایت این کمیته را 60 درصد عنوان و تصریح کرد: مقررشده تا پایان سال جاری 4 هزار و 500 فرصت شغلی جدید نیز برای زنان سرپرست خانوار ایجاد شود.
عبیاوی بابیان اینکه برنامه‌ریزی‌های دولت، مجلس شورای اسلامی، اعضای کارگروه اشتغال و بانک‌های عامل نقش موثری در اجرای برنامه‌های کاهش فقر و نرخ بیکاری دارند، اذعان داشت: از سال‌های گذشته تاکنون، با جذب 100 درصدی اعتبارات قرض‌الحسنه، سهم بسزایی در اشغال استان داشته‌اند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۹۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید