جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۹۸۴۹
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد آبگرم:

سه کارگاه مهارت آموزی در آبگرم برگزار می شود

(یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۹

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: یکی از اولویت های کمیته امداد آبگرم طی سال جاری برنامه ریزی برای آموزش مددجویان است و در مرداد ماه نیز سه کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) به دنبال ارائه خدمات موثر به مددجویان است به نحوی که در کوتاه مدت تاثیر این خدمات کاملا مشهود باشد.

وی ادامه داد: عمده ترین مشکل خانواده های تحت حمایت مسکن و اشتغال است، و حل این دو مشکل در بخش آبگرم با توجه به بافت غالب روستایی منطقه شرایط خاص خود را دارد.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: یکی از مسائل مهم در زمینه اشتغال زایی در حوزه های روستایی آموزش است از این رو برگزاری کارگاهای آموزشی زمینه ایجاد مهارت را در میان مددجویان فراهم می کند.

وی افزود: مددجوی دارای مهارت برای اشتغال در میان کارفرمایان و همچنین به لحاظ دریافت تسهیلات اشتغال زایی در اولویت است از این رو موضوع آموزش مهارت فنی و حرفه ای مددجویان بسیار مهم است.

امانی گفت: یکی از اولویت های کمیته امداد آبگرم طی سال جاری برنامه ریزی برای آموزش مددجویان است و در مرداد ماه نیز سه کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: کمیته امداد امام (ره) با اجرای سیاست آموزش ماهیگیری به جای ماهی دادن، در واقع تلاش می کند فقر را به معنای واقعی در جامعه کاهش دهد چراکه سیاست محرومیت زدایی بدون اشتغال و توانمندسازی مددجویان نتیجه پایداری نخواهد داشت.

رئیس کمیته امداد آبگرم یادآورشد: در حال حاضر تنها مددجویانی واجد شرایط دریافت تسهیلات اشتغال هستند که مدرک فنی و حرفه ای داشته و یا در دوره های آموزش مهارت آموزی شرکت کرده و با موفقیت در آزمون پایان دوره گواهی دریافت کنند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید