جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۹۸۳۸
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبرداد

بهره مندی هزارو 678 مددجو از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای

(یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۳۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی ضمن تبریک هفته مهارت آموزی گفت: طی چهار ماهه امسال هزارو 678 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، مجید مشهدی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در جوامع امروز گفت: تمرکز بر استعداد یابی و کسب مهارت از برنامه‌های کمیته امداد در مسیر توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است.
وی از بهره مندی هزارو 678 مددجو از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در 4 ماهه امسال خبر داد و افزود: از این تعداد هزارو 166 زن و 512 نفر مرد هستند.
وی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سه سطح مقدماتی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کار و تلاش و مهارت آموزی ، پایدار سازی و توسعه اشتغال و مهارت آموزی با هدف کسب مهارت‌های فنی و ایجاد فرصت شغلی انجام می شود ، تصریح کرد: در چهار ماهه سال جاری 165 نفر از مددجویان از آموزش‌ها در سطح مقدماتی ، هزارو 105 مددجودر سطح پایدار سازی و توسعه اشتغال و 408 مددجو در سطح مهارت آموزی بهره مند شدند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان در پایان با تأکید بر اینکه مهارت آموزی مددجویان از برنامه‌های کمیته امداد است که با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ ای با جدیت پیگیری می شود ، افزود: مددجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می توانند از تسهیلات اشتغال کمیته امداد برای ایجاد کسب و کار مناسب و رسیدن به استقلال مالی استفاده کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید