دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۹۸۳۶
گزارشگر : ۸۶
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان:

هزار و ۱۰۰ مددجوی خوزستانی از آموزش‌های تخصصی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

(یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان ضمن تبریک هفته مهارت‌آموزی گفت: هزار و ۱۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان در چهارماهه نخست امسال با شرکت در دوره‌های آموزشی و تخصصی، مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند.

 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناجی عبیاوی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه مددجویان می‌توانند با شرکت در کارگاه‌های آموزشی و حرفه‌آموزی شغل موردنظر خود را ایجاد کنند و وارد بازار کار شوند، گفت: در چهار‌ماهه نخست امسال هزار و ۱۰۰ مددجوی تحت حمایت از دوره‌های مهارت افزایی و حرفه‌آموزی بهره‌مند شدند.
وی بابیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود، افزود: آموزش‌های ارائه‌شده با توجه به اقلیم منطقه و بیشتر درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، خدمات، شیلات، صنایع‌دستی و خیاطی بوده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خوزستان هدف از ارائه دوره‌های آموزشی را حرفه‌آموزی و ارتقای سطح مهارتی مددجویان برای رسیدن به توانمندی و خودکفایی عنوان کرد و افزود: در نیمه نخست امسال ۳۵۰ میلیون تومان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و مهارت‌آموزی هزینه شده است.
وی در پایان گفت: مددجویانی که موفق به اخذ مهارت در یک حرفه شوند، تسهیلات اشتغال‌زایی با کارمزد کم دریافت می‌کنند و تا پایدار شدن حرفه و رسیدن به خودکفایی تحت نظارت کارشناسان پایدارسازی مشاغل قرار می‌گیرند.
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۱۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید