جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۷۳۴۶
گزارشگر : ۱۰۵
مدیرکل کمیته امداد مازندران:

کلنگ ساخت دو واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت به زمین زده شد

(دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۴۱

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: با کمک های جمع آوری شده دانش‌آموزان مازندرانی در طرح دوشنبه‌های پرمهر، کلنگ ساخت دو واحد مسکونی برای دانش آموزان ایتام تحت حمایت این نهاد در خلیل شهرِ بهشهر به زمین زده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این مراسم اظهار کرد: با توافق های انجام شده بین کمیته امداد و آموزش و پرورش استان،  تمامی مبالغ جمع‌آوری شده در طرح دوشنبه‌های پر مهر برای ساخت مسکن دانش آموزان ایتام هزینه می‌شود.

وی با اشاره به طرح دوشنبه‌های پر مهر افزود:این طرح به منظور ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری از ابتدای آبان ماه امسال آغاز و در بیش از 1200 مدرسه در استان اجرا شده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: طرح دوشنبه های پر مهر طی 18 هفته در مدارس مازندران برگزار شد و 234 هزار دانش آموز نیز در این طرح شرکت کردند.

وی افزود: دانش آموزان مازندرانی در این طرح مجموعا 130 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که میانگین کمک‌های دریافتی در هر هفته هفت میلیون و 200 هزار تومان بوده است.

نوروزی با تقدیر از همراهی آموزش و پرورش ، سازمان دانش آموزی و دانش آموزان و اولیا آنها، گفت:اجرای طرح دوشنبه های پر مهر در تمامی مدارس مازندران از برنامه های کمیته امداد در سال آینده است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید