دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۵۹۶۰
گزارشگر : ۱۰۵
به همت خیران

در شبهای سرد زمستان ، خانه ی مددجویان مازندرانی گرم می شود

(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۴۹

دو هزار و 262بخاری گازی با مشارکت خیران، موسسات خیریه وکمک کمیته امداد مازندران بین مددجویان تحت حمایت در استان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت:یکی از رویکردهای این نهاد تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان است.

وی با بیان اینکه دو هزارو 262بخاری گازی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد ، افزود: که از این تعداد هزار و 216بخاری برای مددجویان ساکن در مناطق محروم 14 شهرستان در مازندران است که به آنها داده می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه در تهیه بخاری گازی خیران و مردم نوعدوست استان مشارکت چشمگیری داشتند، گفت: بیشتراین بخاری بین مددجویان منطقه محروم دودانگه توزیع شده است.

وی با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست استان به کمیته امداد مازندران،افزود: همچنین پیش ازاین و در آستانه فصل سرما 500 بخاری گازی بین مددجویان مناطق محروم که به‌ تازگی از نعمت گازرسانی بهره‌مند شده بودند، توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه با کمک‌ خیران و مردم نیکوکار استان می‌توان مشکلات نیازمندان را برطرف کرد، گفت : خیرانی که به هر نحو ممکن برای کمک به مددجویان آمادگی دارند،می‌توانند مساعدت های خود را با شماره‌گیری آنی پرداخت #011*8877*و واردکردن مبلغ موردنظر، واریز و یا با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان همکاری کنند.

کوچکی با بیان اینکه 76هزار و 615 خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، یادآور شد: از این تعداد 13هزار و 915خانوار درمناطق محروم استان ساکن هستند و از خدمات این نهاد بهره مندند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید