دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ دی ۱۳۹۷ / ۰۶:۲۷
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۵۸۷۰
گزارشگر : ۱۰۵

اعلام آمادگی کمیته امداد مازندران برای اشتغال زایی در مناطق آسیب خیز

(یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷) ۰۶:۲۷

مدیر‌کل کمیته امداد استان مازندران درباره اشتغال‌زایی در مناطق آسیب‌خیز، گفت: این نهاد برای مددجویانی که امکان اجرای طرح درآمدزایی دارند در همه ابعاد مانند آموزش، انگیزش، مهارت‌آموزی، پرداخت تسهیلات ،خدمات ارائه می‌کند.

به گزارش سایت خبریی کمیته امداد, رضا نوروزی، مدیرکل کمیته مازندران افزود: این نهاد به گروهی از افراد جامعه که دچار فقر اقتصادی هستند، خدمات ارائه می‌کند‌ و چنانچه برخی به دلیل حوادث طبیعی، نداشتن دانش کسب و کار و ... دچار مشکل شده باشند، شناسایی و برای حل مشکل آن‌ها نیز اقدامات لازم را انجام می دهد.

وی با اشاره به همکاری سازمان‌ها در حل آسیب اجتماعی گفت: یقیناٌ در حل مسائل اجتماعی و فرهنگی با مشارکت و همکاری سازمان‌های دیگر که متولی فرهنگ در جامعه هستند، می توان در رفع مشکلات گام های موثری برداشت.

مدیرکل کمیته امداد مازندران درباره اشتغال‌زایی در مناطق آسیب‌خیز، گفت: اشتغال‌زایی به نوعی کار فرهنگی است و این نهاد برای مددجویانی که امکان اجرای طرح درآمدزایی دارند در همه ابعاد مانند آموزش، انگیزش، مهارت‌آموزی، پرداخت تسهیلات، خدمات ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه هزار و ۹۲۷ فرصت شغلی برای افراد تحت حمایت کمیته امداد مازندران از ابتدای سالجاری تاکنون ایجاد شد، افزود: توانمند سازی و ایجاد روحیه امید و خودباوری مددجویان یکی از اهداف اصلی این نهاد است.

نوروزی با اشاره به نقش هم‌افزایی دستگاه‌ها در کاهش فقر، گفت: کمیته امداد همچنین برای افرادی که فقیر و در محله‌های آسیب‌زا ساکن هستند، در زمینه پرداخت تسهیلات در حد توان کمک کار بوده است.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید