دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۵۸۳۳
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مازندران خبر داد

پرداخت بیش از 19میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۴۳

19 میلیارد و 916 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران از طریق صندوق امداد ولایت طی 9ماهه سالجاری پرداخت شد.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مازندران از پرداخت وام قرض‌الحسنه به مدجویان گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سیدزین‌العابدین پرواسی، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت مازندران، با بیان اینکه پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به مددجویان با اهمیت است،گفت: 19 میلیارد و 916 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران از طریق صندوق امداد ولایت طی 9ماهه امسال پرداخت شد.

وی افزود: وام قرض‌الحسنه به‌منظور رفع مشکلات مددجویان درقالب وام اشتغال و کارگشایی وتامین مسکن به چهار هزار و 601 نفر به‌صورت قرض‌الحسنه پرداخت شده است .

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت مازندران با اشاره به اینکه سقف پرداخت تسهیلات خودکفایی حداکثر 15میلیون تومان است ، تصریح کرد:10 میلیارد و 400 میلیون تومان از وام در بخش اشتغال به 825نفر از مددجویان پرداخت شد.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات کارگشایی گفت:هشت میلیارد و 825میلیون تومان از وام پرداخت‌شده در بخش کارگشایی درزمینه هایی مانند هزینه درمان تأمین جهیزیه ،پرداخت بدهی ، لوازم ضروری زندگی،عمرانی و در سایر موارد به سه هزارو 558 مددجو پرداخت‌شده است.

پرواسی با بیان اینکه 651میلیون تومان وام برای تعمیر ، تکمیل،بازسازی و خرید و ساخت مسکن مددجویان پرداخت شد، افزود:برای پاسخگویی به متقاضیان و مددجویان مازندرانی در نوبت دریافت وام قرض الحسنه، مردم خیّر و نیکوکار استان می‌توانند با سپرده گذاری در این صندوق زمینه خدمت رسانی بهتر به نیازمندان را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت عضو شبکه شتاب شده است، بیان کرد: تمامی مراودات بانکی به صورت الکترونیکی انجام می شود.

پرواسی تاکید کرد: ترویج سنت قرض الحسه یکی از اهداف صندوق امداد ولایت است و تمامی وام ها به صورت قرض الحسنه و بدون دریافت بهره یا جریمه تاخیر پرداخت می شود.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۸۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید