دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ۰۶:۵۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۴۴۹۵
گزارشگر : ۱۰۵
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران خبر داد

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و مرکز علمی کاربردی چوب و کاغذ

(پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷) ۰۶:۵۱

استفاده از ظرفیت آموزشی و پژوهشی مرکز علمی کاربردی برای رشد و ارتقای سطح علمی و مهارتی مددجویان و فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد مازندران ازجمله اهداف این تفاهم‌نامه بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران از امضا تفاهم‌نامه‌ای با مرکز علمی کاربردی چوب و کاغذ استان گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی‌اصغر رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و مرکز علمی کاربردی چوب و کاغذ برای مدت دو سال منعقد شد تا مددجویان از امکانات فضای آموزشی آموزشگاه و آزمایشگاه، این مرکز به‌منظور توسعه مهارت‌های کسب‌وکار و افزایش فرصت شغلی متناسب با بازار کار در روستاها بهره‌مند شوند.

وی افزود: استفاده از ظرفیت آموزشی و پژوهشی مرکز علمی کاربردی برای رشد و ارتقای سطح علمی و مهارتی مددجویان و فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد مازندران ازجمله اهداف این تفاهم‌نامه بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی شناسایی فرصت‌های کسب‌وکار جدید بر مبنای نیاز بازار کار از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است.
وی افزود: مددجویان می‌توانند در پایان دوره‌های آموزشی از مرکز علمی کاربردی صنایع چوب و کاغذ مازندران گواهی‌نامه‌های علمی، مهارتی و معتبر دریافت و وارد بازار کار شوند.

رضایی گفت: هزار و 600 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران از خدمات آموزش‌های مهارتی و آموزش کسب‌وکار در بخش های خدماتی،صنایع دستی،کشاورزی و کارآفرینی طی شش‌ماهه نخست امسال بهره‌مند شدند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۱۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید