دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ / ۰۸:۳۸
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۳۷۰۴
گزارشگر : ۱۰۵
قائم مقام کمیته امداد مازندران خبر داد

واگذاری 42 واحد مسکن در هفته دولت به مددجویان مازندرانی

(چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۳۸

31 واحد مسکن به مددجویان ساکن در روستاهای مازندران و 11 واحد نیز به مددجویان در شهرهای استان به مناسبت هفته دولت واگذار می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد مازندران از برنامه‌های این نهاد در بخش مسکن به مناسبت هفته دولت گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر اسکندری، قائم‌مقام کمیته امداد مازندران گفت:42 واحد مسکن مددجویی به مناسبت هفته دولت تحویل مددجویان داده می‌شود.
وی افزود: 31 واحد مسکن به مددجویان ساکن در روستاهای مازندران و 11 واحد نیز به مددجویان در شهرهای استان واگذار می‌شود.
قائم‌مقام کمیته امداد مازندران بابیان اینکه برای ساخت این واحدهای مسکونی دو میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است ادامه داد: ساخت مسکن مددجویان از سال گذشته با مشارکت بسیج سازندگی، آورده مددجو، خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد شروع و ساخته شد.
اسکندری گفت: بیشتر این واحدهای مسکونی در شهرستان‌های جویبار و بابل به مددجویان مازندرانی در هفته دولت واگذار می‌شود.
وی به آغاز عملیات ساخت 62 واحد مسکن مددجویی در روستاهای استان به مناسبت هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: این واحدهای مسکونی با کمک بلاعوض کمیته امداد، آورده مددجو و مشارکت خیران و بسیج سازندگی ساخته می‌شود.
اسکندری بابیان اینکه تأمین سرپناه برای مددجویان یکی از اهداف اصلی این نهاد است، گفت: با مشارکت مردم نیکوکار استان می‌توان گام‌های مؤثری برای ساخت و تأمین مسکن نیازمندان برداشت.
وی با تقدیر از همراهی مازندرانی‌های نیکوکار با کمیته امداد گفت: مردم نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری آنی پرداخت # 5*3*011*8877*از طریق تلفن همراه واریز و در ساخت و تأمین مسکن مددجویان مشارکت کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید