دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۵
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۱۷۳۶
گزارشگر : ۱۰۵
رئیس زکات کمیته امداد مازندران خبر داد:

مازندرانی‌ها بیش از 9 میلیارد تومان زکات پرداخت کردند

(سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۴:۰۵

زکات جمع‌آوری‌شده در بخش‌های ساخت مسکن، تهیه جهیزیه، درمان بیماران صعب‌العلاج، تهیه لوازم تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند و بخشی از آن با عنوان پروژه‌های عمرانی مانند ساخت مسجد و حسینیه هزینه شد.

رئیس زکات کمیته امداد مازندران از مشارکت مردم استان در بخش زکات گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی بریمانی، رئیس زکات کمیته امداد مازندران در همایش توجیهی مسئولان زکات شهرستان‌های مازندران که به‌منظور آموزش و توجیه در مورد جمع‌آوری زکات واجب و مستحبی و زکات فطریه ماه مبارک رمضان برگزار شد،گفت: مازندرانی‌ها 9 میلیاردو 800 میلیون تومان سال گذشته زکات پرداخت کردند که پیش‌بینی می‌شودبا همکاری بیشتر مردم نوع‌دوست استان امسال این رقم به دو برابر افزایش یابد.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت زکات و ترویج فرهنگ آن در جامعه افزود: وجوهات و اجناسی زکات برای امور محرومان و نیازمندان در مناطق و روستاهای پرداخت‌کننده زکات هزینه شده است.

رئیس زکات کمیته امداد مازندران ادامه داد: زکات جمع‌آوری‌شده در بخش‌های ساخت مسکن، تهیه جهیزیه، درمان بیماران صعب‌العلاج، تهیه لوازم تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند و بخشی  از زکات هم با عنوان پروژه‌های عمرانی مانند ساخت مسجد و حسینیه هزینه شد.

بریمانی گفت: خیران و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #5*5*011*8877* با واردکردن مبلغ موردنظر کمک خود و پرداخت زکات با کمیته امداد مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید