دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۶۱۵۷۹
گزارشگر : ۱۰۵
رئیس اداره شبکه‌های مردمی کمیته امداد مازندران خبر داد:

کمک 18 میلیارد تومانی مازندرانی‌ها به مراکز نیکوکاری

(یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۰:۴۳

39 مرکز نیکوکاری در مازندران وجود داردکه از این تعداد 24 مرکز در مساجد محله و 15 مرکز هم در سایر اماکن استان فعال است.

رئیس اداره شبکه‌های مردمی کمیته امداد مازندران از مشارکت مردم استان با مراکز نیکوکاری در سال گذشته گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا امینی، رئیس اداره شبکه‌های مردمی کمیته امداد مازندران بابیان اینکه رویکرد ایجاد مراکز نیکوکاری واگذاری امور مردم به مردم است، گفت: با طراحی و راه‌اندازی سیستم جامع ملی نیکوکاری تمامی کمک‌های دریافتی از خیران تا پایان پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی و اثرگذاری آن بر اساس نیاز ضروری خانوارهای نیازمند از طریق این سامانه کنترل و در اسرع وقت به دست نیازمندان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه 39 مرکز نیکوکاری در مازندران وجود دارد، افزود: از این تعداد مرکز نیکوکاری فعال در مازندران 24 مرکز در مساجد محله و 15 مرکز هم در سایر اماکن استان فعال است.

امینی بابیان اینکه مازندرانی‌های نوع‌دوست سال گذشته 18 میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان به‌صورت نقدی، غیر نقدی  به مرکز نیکوکاری اهدا کردند، ادامه داد: از این مبلغ حدود پنج میلیارد تومان آن برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه بوده است.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانش آموزان، نوعروسان، خانواده‌های نیازمند، توزیع سبد غذایی بین محرومان محدوده فعالیت این مراکز، کمک در بخش عمران ساختمان، پرداخت کمک‌هزینه‌های درمانی ازجمله فعالیت‌های مراکز نیکوکاری مازندران است.

امینی با تقدیر از همراهی مردم نوع‌دوست مازندران با مراکز نیکوکاری گفت: تسریع در ارائه خدمات به نیازمندان، رفع فقر و محرومیت و کاهش نابرابری‌های اجتماعی، واگذاری امور مردم به مردم با محوریت مساجد محل از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری است.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید