دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۹:۱۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۴۶۳
گزارشگر : ۶۷

آغاز ساخت 3 واحد­ مسکن­ مددجویی در رامسر

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۹:۱۴

عملیات ساخت سه واحد مسکن مددجویی به مساحت 35متر مربع در سه منطقه مختلف در این شهرستان با هزینه‌ای به ارزش 80 میلیون تومان با همکاری سپاه ناحیه رامسر،خیّران و حامیان نیکوکار آغاز شد.

مدیر کمیته امداد رامسر از ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛پرویز سرایی، مدیر کمیته امداد رامسر با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اهداف این نهاد است، گفت:عملیات ساخت سه واحد مسکن مددجویی  به مساحت 35متر مربع در سه منطقه مختلف  این شهرستان با هزینه‌ای به ارزش 80میلیون تومان با همکاری سپاه ناحیه رامسر، خیّران و حامیان آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات و تامین مسکن مددجویان از اولویت‌های کاری کمیته امداد است، افزود: بهره مندی  از ساخت و ارائه  خدمات مسکن کمیته امداد در بخش شهری و روستایی  با همکاری و مشارکت قرارگاه سازندگی سپاه شهرستان رامسر و کمک  خیرّان منطقه انجام  می‌شود.

مدیر کمیته امداد رامسر با بیان اینکه مسکن مددجویی با توجه به نیاز خانوار  ساخته می‌شود، گفت: این واحد‌های مسکونی با 15میلیون تومان  کمک بلاعوض کمیته امداد، آورده مددجو  و کمک های  خیران و بسیج سازندگی سپاه شهرستان در مدت حداکثر چهارماه ساخته خواهد شد.

وی گفت: در توافقات انجام شده با صنف مصالح ساختمانی مقرر شد تا این صنف جهت تهیه مصالح و ملزومات مورد نیاز ساخت این واحد‌های مسکونی با کمیته امداد این شهرستان  همکاری کند.

مدیر کمیته امداد رامسربا اشاره به ارائه  تعمیر و بازسازی مسکن مددجویی  ادامه داد: تعمیر و تکمیل 10واحد مسکن مددجویی با هزینه ای به ارزش  11میلیون و 860 هزار تومان در این شهرستان برای مددجویان انجام شد.

سرایی به برگزاری اردوی جهادی کارکنان کمیته امداد رامسر برای ساخت یک واحد مسکن مددجویی در منطقه روستایی دیسر این شهرستان اشاره کردو گفت: اردوی جهادی با هدف  محرومیت زدایی انجام می شود.

شایسته ذکر است در رامسر یکهزار و 310 نفر مددجو در رامسر  تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام 

 

تعداد بازدید : ۳۹۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید