دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۳۹۷
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای سال جاری تاکنون

عباس‌آبادی‌ها 135میلیون تومان صدقه دادند

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۹

مردم عباس آباد 135میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون صدقه پرداخت کردند.

مدیر کمیته امداد عباس آباد از عملکرد این نهاد در بخش صدقات  از ابتدای سال جاری تاکنون گزارشی ارائه کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اکبر رحمتی ، مدیر کمیته امداد عباس آباد با بیان اینکه مردم این شهرستان با کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان ونیازمندان همکاری دارند، گفت: مردم عباس آباد 135 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون صدقه پرداخت کردند.

وی با اشاره به اینکه صدقات مردمی مبتنی بر نیاز مددجویان هزینه می شود، افزود:صدقات جمع آوری شده در بخش های ابن السبیل، ساخت مسکن،خرید وسایل سرمایشی و گرمایشی،هزینه های درمانی بیماران صعب العلاج، تهیه جهیزیه و هزینه ی تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت  هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد عباس آباد با بیان اینکه پرداخت صدقات از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل9 درصد رشد داشته است، گفت:520صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک خانگی در این شهرستان وجو دارد.

وی  به پرداخت30میلیون و 656هزار تومان  زکات توسط مردم این شهرستان اشاره کردو ادامه داد: زکات جمع آوری شده در بخش های عمرانی شامل ساخت سرویس بهداشتی و حمام، و خدمات حمایتی برای مددجویان هزینه شده است.

رحمتی با بیان اینکه یک هزار و 250نفر در عباس آباد تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند گفت:خدماتی مانند کمک معیشت ،وام های اشتغال ، بهداشتی،  درمانی ، فرهنگی و عمرانی به آنها ارائه می شود.

 انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۲۶۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید