دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۳۱۱
گزارشگر : ۶۷
مدیر کمیته امداد گلوگاه خبر داد

پرداخت بیش از 15میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به مددجویان

(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۴

15میلیون و 600 هزارتومان کمک هزینه خدمات ازدواج به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد گلوگاه از ابتدای سال جاری تا کنون پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد گلوگاه از ارائه خدمات ازدواج به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان طی چهار ماهه نخست سال جاری گزارشی ارائه کرد.

به گزاش سایت خبری کمیته امداد؛ ابراهیم اسدی ، مدیر کمیته امداد گلوگاه با بیان این اینکه این نهاد برای تسهیل در امر ازدواج مددجویان خدمات مختلفی به آنها ارائه می کند، گفت: 15میلیون و 600هزارتومان کمک هزینه خدمات ازدواج به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه 22نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد در گلوگاه در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند،افزود:این نهاد جهت توانمند سازی جوانان تحت حمایت ،خدماتی مانند  کمک هزینه ازدواج،تسهیلات اشتغال و مسکن ارائه می دهد.

مدیر کمیته امداد گلوگاه با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی  برای 14نفر از نوعروسان  تحت حمایت گفت:در این دوره های آموزشی  علاوه بر ارتقاء سطح علمی و آگاهی نوعروسان، آنها  با روش های زندگی ساده  و تربیت فرزندان صالح آشنا می شوند.

وی به کمک 15میلیون تومانی یکی از خیران برای تهیه کالای جهیزیه نوعروسان تحت حمایت  در این شهرستان  اشاره کرد و افزود: با کمک مردم نوعدوست این شهرستان نوعروسان سریع تر راهی خانه بخت  می شوند.

مدیر کمیته امداد گلوگاه با اشاره به اینکه  79 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان از حمایت مادی و معنوی 792نفر از حامیان بهره مند هستند گفت: حامیان از ابتدای سال جاری تاکنون 140میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.

اسدی با اشاره به اینکه 17نفر از ایتام این شهرستان از بیمه آتیه بهره مند هستند، گفت: : پرداخت بیمه آتیه با جلب رضایت حامیان طرح اکرام ایتام و همچنین جذب حامیان و خیران جدیدی که تمایل به همکاری در این زمینه را دارند، اجرایی می شود.

شایسته ذکر است در گلوگاه دو هزار 769نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۶۲۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید