دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۴۷
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۲۸۷
گزارشگر : ۶۷

اعزام 190 مددجوی نکا به اردوهای آموزشی و زیارتی

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۴۷

190 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در نکا در چهارماهه نخست سال جاری به اردوهای آموزشی و اردوی زیارتی مشهد، قم، عتبات عالیات اعزام شدند.

مدیر کمیته امداد نکا از عملکرد این نهاد در برگزاری اردوها ی زیارتی و آموزشی در چهار ماهه نخست سال جاری  گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا ساداتی ، مدیر کمیته امداد نکا با اشاره به اینکه برگزاری اردوها به منظور تحکیم روابط خانواده‌ها، رشد و تعالی فکری و عقیدتی آنها انجام می شود،گفت: 190 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در نکا به اردوهای آموزشی و  اردوی زیارتی مشهد، قم،عتبات عالیات، در چهارماهه نخست سال جاری اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت  یکی از برنامه های کمیته امداد است،گفت: این اردوها با حضور مادران در کنار دخترانشان برگزار شده است.

مدیرکمیته امداد نکا ادامه داد: در این اردوها برنامه های فرهنگی و اجتماعی به خانواده‌های تحت حمایت ارائه می شودکه مهمترین اثر آن برقراری ارتباط صمیمی تر بین مادران و دختران  است.

مدیر کمیته امداد نکا به اعزام مددجویان به مشهد مقدس و عتبات عالیات درقالب شوق زیارت اشاره کرد و افزود: این سفرهای معنوی با هدف  آموزش خانواده ها با سیره رفتاری اهل بیت (ع)و آموزش های فوق برنامه در سفر و تعامل آنها با یکدیگر اجرا می شود.

ساداتی با تقدیر  از دستگاهها ، سازمانها ، ادارات و افراد خیری که آمادگی اعزام مددجویان به  کربلا و مشهد مقدس را دارند،گفت: مردم نیکوکار شهرستان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت #2*5*011*8877*  با تلفن همراه  و  وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود،در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

 انتهای پیام 

 

تعداد بازدید : ۲۸۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید