دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۲۸۲
گزارشگر : ۶۷

پرداخت 45 میلیون ­تومان­ کمک هزینه ازدواج به مددجویان نور

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۲

45 میلیون تومان کمک هزینه خدمات ازدواج به نوعروسان تحت حمایت در شهرستان نور طی پنج ماهه نخست امسال پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد نور از پرداخت کمک هزینه ازدواج و وام کارگشایی در پنج ماهه نخست امسال به مددجویان گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حبیب الله قلی پور ، مدیر کمیته امداد نور با بیان اینکه این نهاد برای تسهیل در امر ازدواج مددجویان تحت حمایت خدمات  مختلفی ارائه می کند، گفت: 45میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت در این شهرستان در پنج ماهه نخست امسال  پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه به23نفر از نوعروسان  تحت حمایت کمیته امداد در نور کمک هزینه خدمات ازدواج پرداخت شد، افزود:10نفر از نوعروسان  هم در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند.

مدیر کمیته امداد نور ادامه داد: برای نوعروسان دوره های آموزشی با هدف  تعمیق باورهای دینی و ارتقا سطح آگاهی های آنها برگزار شد که موضوعات آموزشی شامل فضایل اخلاقی، همسرداری، سبک زندگی اسلامی و دینی، آسیب های اجتماعی و مهارت های زندگی بوده  است.

مدیر کمیته امداد نور به پرداخت 374میلیون تومان وام کارگشایی به مددجویان در پنج ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: این وام به 171نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان  پرداخت شد.

قلی پور با بیان اینکه  وام کارگشایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد به منظور رفع مشکلات آنها در طول سال ارائه می شود،افزود: این وام  در بخش های خودکفایی، ازدواج ، درمانی ، تحصیلی به مدجویان داده  شده است.

شایسته ذکر است در نور سه هزار و  916نفر  تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۰۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید