دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۲۱۱
گزارشگر : ۶۷

کمک حدود 700 میلیون تومانی تنکابنی‌ها به نیازمندان

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

تنکابنی ها در چهار ماهه نخست امسال 600 میلیون و 857 هزار تومان برای خدمت رسانی مطلوب به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

مدیر کمیته امداد تنکابن در موردجمع آوری کمکهای مردمی و مشارکت خیران طی چهار ماهه نخست سال جاری گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،علی اکبر سیدی،مدیر کمیته امداد تنکابن با تقدیر از همراهی و مشارکت مردم خیّر این شهرستان گفت : تنکابنی ها 600 میلیون و 857 هزار تومان جهت خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان در بخشهای مختلف با کمیته امداد در چهار ماهه نخست امسال مشارکت داشتند.

وی با اشاره به اینکه کمکهای مردمی در بخشهای درمان،عمران،تامین جهیزیه،امور تحصیلی و اشتغال هزینه می شود،افزود:مشارکت و همکاری مردم تنکابن در بخشهای اکرام ایتام ،محسنین،صدقات،زکات و فطریه بوده است.

مدیر کمیته امدادتنکابن  با بیان اینکه در این شهرستان 273 نفر از ایتام و مشمولان طرح محسنین از حمایتهای مادی و معنوی یک هزارو 734 نفر از حامیان نیکوکار برخوردارند،گفت : 157 میلیون و 584 هزار تومان توسط حامیان به ایتام و مشمولان طرح محسنین طی چهار ماهه نخست امسال کمک شد.

وی  به جذب حامیان در ماه مبارک رمضان سال جاری اشاره کردو افزود:جذب حامیان در ماه رمضان سال جاری در این شهرستان نسبت به سال قبل 100 درصد رشد داشته است.

سیدی با بیان اینکه مردم تنکابن در بخش زکات هم مشارکت مطلوبی با کمیته امداد  دارند، گفت : امسال 65 میلیون و 533 هزار تومان در این شهرستان زکات فطریه عام و سادات، کفاره و زکات شجره طیبه جمع آوری شد. 

وی ادامه داد: با مشارکت و همکاری خیران و نیکوکاران تنکابنی در چهار ماهه  سال جاری کمک چشمگیری به ارزش 342 میلیون تومان در قالب صدقات برای مددجویان تحت حمایت این شهرستان جمع آوری شد.

شایسته ذکر است در تنکابن سه هزار و 352 خانوار معیشت بگیر ،تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 انتهای پیام 

 

تعداد بازدید : ۴۷۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید