دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۲۱۰
گزارشگر : ۶۷

رشد 45 درصدی کمک حامیان به ایتام و محسنین سیمرغ

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۴

حامیان و خیران شهرستان سیمرغ 18 میلیون و 600 هزار تومان در چهار ماهه نخست امسال به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند.

مدیر کمیته امداد سیمرغ  ازکمک خیران و حامیان نیکوکار این شهرستان به ایتام و فرزندان محسنین طی چهار ماهه نخست سال جاری گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علیمراد نصوری ، مدیر کمیته امداد سیمرغ  با بیان اینکه حامیان و خیران با این نهاد در خدمت رسانی مطلوب به مددجویان مشارکت دارند، گفت:کمک های حامیان در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل  45 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه این حامیان به صورت نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمک می کنند، افزود : 55 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان از حمایت مادی ومعنوی 285 نفر از حامیان نیکوکار بهره مند هستند.

نصوری با بیان اینکه حامیان و خیران شهرستان  سیمرغ  18 میلیون  و 600  هزار  تومان  در چهار ماهه  نخست امسال به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمک کردند،گفت: حامیان در بخش های درمان ،معیشت و تحصیلی ایتام  و مشمولان طرح محسنین کمک می کنند.

مدیر کمیته امداد سیمرغ با بیان اینکه هفت نفر از ایتام تحت حمایت این نهاد ،از طرح آتیه بهره مندهستند،افزود:طرح آتیه به منظور تدبیر و تامین آینده ایتام تحت حمایت،طراحی شده است.

وی ادامه داد: پرداخت بیمه آتیه با جلب رضایت حامیان طرح اکرام ایتام و همچنین جذب حامیان و خیران جدیدی که تمایل به همکاری در این زمینه را دارند، اجرا می شود.

نصوری با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار سیمرغ جهت توانمند سازی محرومان ونیازمندان،گفت: 572خانوار دراین شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مستمر این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۳۲۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید