اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران خبر داد

اختصاص۸۷ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی

اختصاص۸۷ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی
افراد ساکن در روستاهای مازندران که قصد فعالیت اقتصادی و تولیدی درهمان منطقه را دارند در صورت احراز شرایط استحقاقی کمیته امداد مازندران می توانند برای دریافت تسهیلات به ادارات کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند.

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد مازندران ارائه خدمات اشتغال به مددجویان ساکن در مناطق روستایی را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امدادمازندران گفت: ۸۷ میلیارد تومان از اعتبارات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی به کمیته امداد مازندران اختصاص یافت.

وی افزود: تاکنون ۸۵۹ پرونده در سامانه کارا تکمیل و برای تصویب به کارگروه ملی ارسال شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: تاکنون۳۱۸طرح تصویب شد و برای دریافت تسهیلات در رشته هایی مانندپرورش قارچ،زنبور داری، بوم گردی، پرورش ماهی، گلخانه و... به بانک های کشاورزی،توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید ارجاع داده شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به اعتبار تخصیص داده شده افراد ساکن در روستاهای مازندران که قصد فعالیت اقتصادی و تولیدی درهمان منطقه را دارند در صورت احراز شرایط استحقاقی کمیته امداد استان می توانند برای دریافت تسهیلات به ادارات کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند.

رضایی گفت: کارفرمایان با جذب و بیمه کردن تا پنج نفر از مددجویان تحت حمایت می توانند حداکثر تا ۲۵۰میلیون تومان وام کارفرمایی دریافت کنند.

 

انتهای پیام


۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴
تعداد بازدید : ۵۶۱
کد خبر : ۹۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید