اخبار

رئیس کمیته امداد بندپی خبر داد

بهره مندی بیش ازدو هزار سالمند از خدمات کمیته امداد

بهره مندی بیش ازدو هزار سالمند از خدمات کمیته امداد
70درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در بندپی را سالمندان تشکیل می دهند و از خدمات این نهاد بهره مندند.

رئیس کمیته امداد بندپی ارائه خدمات به سالمندان تحت حمایت در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرضعلی خلیلی، رئیس کمیته امداد بندپی با بیان اینکه دو هزار و 577 نفر از سالمندان این منطقه تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند،گفت:رسیدگی به امور سالمندان و توجه به وضعیت روحی آن هااز برنامه های این نهاد است.

وی با اشاره به اینکه 70درصد از مددجویان کمیته امداد بندپی را سالمندان تشکیل می دهند،افزود:به این افراد خدماتی مانند آموزشی، اهدا سبد بهداشتی، پرداخت وام کارگشایی،کمک هزینه رفاهی ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد بندپی با بیان اینکه این نهاد به بیماران صعب العلاج و زمینگیر تحت حمایت خدمات ارائه می دهد، ادامه داد: 61بیمار صعب العلاج و زمینگیر تحت حمایت این منطقه از خدماتی مانند هزینه های درمانی و... بهره مندند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در بخش بهداشت ودرمان به مددجویان خدمات ارائه می کند،افزود: پرداخت کمک‌ هزینه تغذیه به کودکان زیر شش سال، ارتقاء سطح بهداشتی مجریان طرح‌های اشتغال، پرداخت فرانشیز، تفاوت تعرفه پزشکی ، ارائه خدمات بهداشتی به سالمندان، تهیه لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز، لوازم و تجهیزات توان‌بخشی ، بخشی از این خدمات است.

خلیلی با بیان اینکه 85 نفر از مددجویان در بندپی از خدمات بیمه اجتماعی بهره مند شدند،گفت: 69نفراز مجریان طرح های اشتغال و 171 نفر از بیمه صندوق عشایری و روستایی از خدمات بیمه های اجتماعی برخوردار هستند.

شایان ذکر است دو هزار و 754خانوار در بندپی کمک معیشت بگیر کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۷
تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۹۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید