اخبار

زنگ دوشنبه های پرمهر در مدارس مازندران طنین انداز شد

زنگ دوشنبه های پرمهر در مدارس مازندران طنین انداز شد
تبیین و اجرای برنامه‌هایی باهدف آموزش، تقویت روحیه عزت‌نفس و خودباوری، تقویت باورهای دینی و اعتقادی و سبک زندگی اسلامی ازجمله فعالیت‌های کمیته امداد برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان است.


تبیین و اجرای برنامه‌هایی باهدف آموزش، تقویت روحیه عزت‌نفس و خودباوری، تقویت باورهای دینی و اعتقادی و سبک زندگی اسلامی ازجمله فعالیت‌های کمیته امداد برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان است..


زنگ دوشنبه های پر مهر با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران، رئیس سازمان دانش آموزی استان،رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و چند تن از مسئولان شهرستانی در مدرسه دخترانه حافظ ساری نواخته شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رضانوروزی ، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این مراسم گفت:تبیین و اجرای برنامه‌هایی باهدف آموزش، تقویت روحیه عزت‌نفس و خودباوری، تقویت باورهای دینی و اعتقادی و سبک زندگی اسلامی ازجمله فعالیت‌های کمیته امداد برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان است.

وی با اشاره به اینکه طرح دوشنبه های پر مهر یک طرح ابتکاری است که در استان اجرا می شود و در درجه اول این طرح را در مدارس استان برگزار می کنیم،افزود: یکی از گروه‌های مهم در گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری دانش آموزان هستند و این گروه با انتخاب آگاهانه همراه با مشارکت فعال در رفع مشکلات همنوعان نیازمند تلاش می کنند.

انتهای پیام

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴
تعداد بازدید : ۵۷۶
کد خبر : ۹۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید