اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران خبر داد

امضا تفاهم نامه همکاری کمیته امداد مازندران و سازمان میراث فرهنگی

امضا تفاهم نامه همکاری کمیته امداد مازندران و سازمان میراث فرهنگی
طبق تفاهم نامه همکاری کمیته امداد مازندران و سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری،دوره های آموزشی مهارت های شغلی صنایع دستی ،گردشگری، هتلداری و به ویژه مراکزبوم گردی برای آموزش به مددجویان و فرزندان مددجوی تحت حمایت برگزار می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادمازندران در مورد اهداف امضا تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،سید علی اصغر رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادمازندران با بیان اینکه یکی از اهداف این نهاد توانمند سازی مددجویان است،گفت: طبق این تفاهم نامه دوره های آموزشی مهارت های شغلی صنایع دستی ،گردشگری ، هتلداری و به ویژه مراکز بوم گردی برای آموزش به مددجویان و فرزندان مددجوی تحت حمایت برگزار می شود.

وی افزود: همکاری در اجرا و کمک به برگزاری بازارچه و نمایشگاه های فصلی صنایع دستی با ارائه تولیدات سنتی خانوارهای تحت حمایت به منظور توسعه گردشگری،تشویق وترغیب مددجویان برای حضور در بازارچه ها و نمایشگاهه های صنایع دستی ازجمله اهداف این تفاهم نامه بوده است.

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد مازندران ادامه داد:زمینه آموزش مهارتهای شغلی مددجویان و فرزندان مددجوی تحت حمایت ، شناسایی و معرفی رشته ها و مهارتهای دارای بازار کار و مشاغل نوین به مددجویان ،معرفی محصولات تولیدی مددجویان به بخش های خصوصی برای بازار یابی از جمله برنامه های سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بود.

رضایی بابیان اینکه هزار و ۶۲۲ مددجو از دوره‌های حرفه‌آموزی طی شش‌ماهه نخست امسال بهره‌مند شدند، افزود: دوره‌های حرفه‌آموزی ومهارت در بخش‌های کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنایع‌دستی، فعالیت‌های صنعتی و خدماتی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران اجراشده است.

انتهای پیام 

 

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۸۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید