اخبار

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران خبر داد

برگزاری جلسه راهبردی تأمین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت

برگزاری جلسه راهبردی تأمین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت
۳۰ درصد هزینه های کمیته امداد مازندران در حوزه مددجویی از طریق کمک های خیران پرداخت می شود.

جلسه راهبردی تأمین جهیزیه نیازمندان با حضور خیران و مدیران اجرایی موسسات خیریه استان مازندران در اداره کل کمیته امداد استان با هدف استفاده از ظرفیت های مردمی و موسسات خیریه به منظور تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:۳۰ درصد از هزینه های کمیته امداد مازندران در حوزه مددجویی از طریق کمک های خیران پرداخت می شود.
وی افزود: ۵۶۰ نوعروس تحت حمایت در استان در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند که امیدواریم با کمک خیران و موسسات خیریه این افراد نیز روانه خانه بخت شوند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران ادامه داد: ۷۲۲ مددجو از کمک هزینه خدمات ازدواج به ارزش یک میلیارد و۵۵۸ میلیون تومان در شش ماهه نخست امسال بهره مند شدند.
وی با اشاره به اینکه نگاه کمیته امداد بر تعامل با خیران و موسسات خیریه است، گفت:خیران و موسسات خیریه شریک راهبردی کمیته امداد بوده و با مشارکت آنها ارائه خدمت رسانی به نیازمندان موثرتر انجام می شود.
سعادت گفت:خیران و موسسات خیریه در کمک رسانی به نیازمندان بالهای این نهاد هستند و با بهره بردن از دانش و تجربیات آنها به منظور رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر می توان به اقدامات مطلوبی دست یافت.
وی افزود:خیران و نیکوکاران می توانند با شماره گیری آنی #۲*۳*۰۱۱*۸۸۷۷*با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر خود را برای کمک به تامین جهیزیه نیازمندان پرداخت کنند.
شایسته ذکر است در جلسه راهبردی تامین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت هریک از خیران و مدیران اجرایی موسسات خیریه ضمن ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات مددجویان بر اجرای برنامه ریزی درست و اطلاع رسانی دقیق مبنی بر ارائه خدمات تاکید داشتند.

انتهای پیام 

۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲
تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۸۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید