دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس خبر داد

هزینه کرد ۲۴۸میلیون تومانی خدمات بهداشتی و درمانی برای مددجویان

هزینه کرد ۲۴۸میلیون تومانی خدمات بهداشتی و درمانی برای مددجویان
248 میلیون تومان در بخش بهداشت و درمان ، کمک به تأمین سلامت نیازمندان و ارتقاء شاخص هاو مراقبت‌های بهداشتی، پرداخت تفاوت‌های تعرفه‌ای، کمک به خرید لوازم پزشکی و بهداشتی و پرداخت فرانشیز بیماران صعب‌العلاج در شش ماهه نخست امسال برای مددجویان تحت حمایت در چالوس هزینه شد.

رئیس کمیته امداد چالوس از عملکرد این نهاد در بخش بهداشت و درمان مددجویان تحت حمایت طی شش ماهه نخست امسال گزارشی ارائه کرد.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی اویلی، رئیس کمیته امداد چالوس گفت:خدمات کمیته امداد در بخش‌های مختلف به‌صورت هدفمند و زمان‌دار به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

وی افزود: 248 میلیون تومان در بخش بهداشت و درمان ، کمک به تأمین سلامت نیازمندان و ارتقاء شاخص هاو مراقبت‌های بهداشتی، پرداخت تفاوت‌های تعرفه‌ای، کمک به خرید لوازم پزشکی و بهداشتی و پرداخت فرانشیز بیماران صعب‌العلاج در شش ماهه نخست امسال برای مددجویان تحت حمایت در چالوس هزینه شد.

رئیس کمیته امداد چالوس با اشاره به اهمیت حمایت غذایی کودکان کمتر از پنج سال مبتلابه سوءتغذیه ادامه داد: این نهاد برای رفع سوءتغذیه کودکان تحت حمایت اهتمام ویژه ای دارد.

وی افزود: 19میلیون و 500 هزار تومان برای رفع سوءتغذیه 50 کودک نیازمند کمتر از پنج سال و مادران شیرده طی شش ماهه نخست سالجاری هزینه شد.

قمی گفت:تجهیزات توانبخشی برای 35 نفر، پرداخت حق بیمه اجتماعی برای 283 مددجو،فعالیت شاخص های بهداشتی برای 300 نفر و در زمینه کمک هزینه بیمه مکمل برای 203 نفر از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان چالوسی در بخش بهداشت و درمان طی شش ماهه نخست امسال بوده است.

وی افزود:در شهرستان چالوس هزار ۹۸۲ خانوار کمک معیشت بگیر کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۸۱۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید