اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد مازندران و بسیج سازندگی سپاه کربلا استان

امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد مازندران و بسیج سازندگی سپاه کربلا استان
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت:تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد مازندران و بسیج سازندگی سپاه کربلای استان در بخش اشتغال در سرفصل‌های مختلف به منظور توانمند سازی مددجویان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ،سید علی اصغر رضایی طالشی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: براساس این تفاهم نامه شیوه همکاری و تعامل با استفاده از ظرفیتهای بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توانمندی و پایدارسازی طرحهای اشتغال مددجویان تحت حمایت منعقد شد.

وی افزود: براساس این تفاهم نامه ، همکاری و تعامل با استفاده از ظرفیتهای بسیج سازندگی و کمیته امداد برای توانمندی و پایدارسازی طرحهای اشتغال مددجویان تحت حمایت انجام می شود.


معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد:موارد همکاری در سرفصلهای آموزشهای مهارتی و کارآفرینی، ایجاد مجمع خیرین اشتغال و مراکز نیکوکاری کارآفرینی ، مشاوره شغلی و توجیه اقتصادی طرح ، بازاریابی و ایجاد بازارچه های موقت و ...است.

رضایی طالشی بیان داشت: براساس این تفاهم نامه ،بسیجیان و افراد بیکاری که در محلات و مناطق محروم دارای مهارت بوده و امکانات اجرای طرح را دارند ،اما سرمایه لازم را ندارند، از طریق پایگاه های مقاومت با انجام مشاوره شغلی و توجیه اقتصادی طرح به کمیته امداد شهرستانها برای معرفی به بانکهای عامل بابت دریافت تسهیلات قرض الحسنه بند (ب) تبصره ۱۶ هدایت می شوند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۳,۸۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید