اخبار

ارائه خدمات مشاوره وحمایت های حقوقی و قضایی به نیازمندان

ارائه خدمات مشاوره وحمایت های حقوقی و قضایی به نیازمندان
در دیدار مدیرکل کمیته امداد مازندران با حجت الاسلام اکبری مدیرکل دادگستری استان، حجت‌الاسلام عالیشاه گفت: ارائه خدمات مشاوره وحمایت های لازم حقوقی و قضایی به افراد وخانواده های نیازمند از فعالیت های کمیته امداد است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهارداشت:وکلای نیکوکار با کمیته امداد، در سطح شهرستان های استان همکاری دارند و خدمات مشاوره و راهنمایی و معاضدت حقوقی به مددجویان ارائه می دهند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با تقدیر از همراهی قضات،روسای دادگستری شهرستانها از اجرای مجازات‌های جایگزین حبس افراد برای کمک به مددجویان ،تصریح کرد: 38فقره پرونده ، مجازات جایگزین حبس صادر و103میلیون تومان در این بخش به مددجویان در سال گذشته کمک شد .

حجت الاسلام عالیشاه بر تنظیم تفاهم نامه مشترک همکاری بین کمیته امداد و دادگستری استان بمنظور تسهیل در ارائه خدمت به محرومین و اجرای طرح مجازات های جایگزین حبس تاکید کرد.


وی با اشاره به ارائه خدمات اشتغال به مددجویان گفت:ایجاد اشتغال برای پنج هزار مددجو در استان از برنامه های امسال است.

حجت الاسلام عالیشاه افزود:به مددجویان از 20میلیون تومان تا 50 میلیون تومان تسهیلات اشتغال پرداخت می شود.

حجت الاسلام اکبری،مدیر کل دادگستری استان هم گفت:اقدامات وخدمات رسانی کمیته امداد به مددجویان و نیازمندان قابل تقدیر است.


وی افزود:کارکنان این نهاد با نیت خالص و بر اساس تقوا به نیازمندان خدمات ارائه می دهد و خشنودی افراد نیازمند را فراهم می کنند.

حجت الاسلام اکبری گفت: دستگاه قضا استان، آماده همکاری با کمیته امداد در زمینه حقوقی و قضایی است.

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸
تعداد بازدید : ۱۶
کد خبر : ۳,۸۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید