اخبار

درچهار ماهه نخست امسال؛

مازندرانی ها 7میلیاردتومان صدقه پرداخت کردند

رئیس امورهماهنگی و اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:طی چهار ماهه نخست امسال مردم نیکوکار استان هفت میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، محمد تقی جلالی،رئیس امورهماهنگی و اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهارداشت:صدقات جمع آوری شده در بخش های مسکن درمان جهیزیه فرهنگی و معیشت هزینه می شود .

رئیس امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه در شرایط کنونی مردم نوعدوست استان می توانند صدقه روزانه خود را به روش پیامکی پرداخت کنند ، تصریح کرد: سرویس صدقه پیامکی به عنوان یکی از روش‌های نوین جذب صدقات مردمی در حال اجرا و بهره‌برداری است.

وی بیان داشت: 400هزار خانوار مازندرانی مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی هستند و ضریب نفوذ صندوق صدقات هم در این استان37درصد است.

جلالی با تقدیر از مشارکت و همراهی خیران و مردم نوعدوست مازندران در راستای خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان و مددجویان گفت: هم استانی های نیکوکار می توانند باتوجه به وجود شیوع کرونا وجلوگیری از انتقال بیماری و جابجایی پول نقد ، صدقات خود را با شماره #011*8877* پرداخت کنند.

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵
کد خبر : ۳,۷۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید