اخبار

اخلاص در خدمت رسانی به مددجویان موجب برکت در کارهاست

اخلاص در خدمت رسانی به مددجویان موجب برکت در کارهاست
در جلسه هم اندیشی مدیرکل کمیته امداد مازندران و روسای کمیته امداد شرق استان با حضور دکتر شریعتی نماینده مردم شهرستانهای نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای ، در اداره کمیته امداد بهشهر برگزار شد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه گفت:اخلاص در خدمت رسانی به مددجویان موجب برکت در کارهاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این جلسه گفت :باید با همدلی، هم اندیشی، تعامل و همراهی یکدیگر خدمات به نیازمندان و مددجویان ارائه دهیم.


وی افزود:76هزار خانواردر استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی 67هزار بسته سبد کالا بین مددجویان توزیع می شود.


وی بیان داشت:در بخش مسکن چهار هزار خانوار تحت حمایت فاقد مسکن هستند که از این تعداد هزار خانوار دارای زمین و سه هزار خانوار فاقد زمین هستند که در تلاشیم تا با کمک خیران زمین ساخت مسکن نیازمندان فراهم کنیم و خوشبختانه اقدامات مطلوبی هم صورت گرفت.


وی تصریح کرد:کلنگ احداث دو هزار واحد مسکونی به زمین زده شد که این واحدها با مشارکت بنیاد مسکن،کمیته امداد،و..... برای محرومان ساخته می شود.


مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به رزمایش همدلی و کمک مومنانه و اجرای طرح اطعام علوی دهه غدیر گفت: در این طرح با کمک خیران ۸۱هزار پرس غذای گرم و ۷۱۰۰ سبد کالا بین نیازمندان و مددجویان توزیع شد.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: برای خدمت رسانی به نیازمندان باید یکدلی و اتحاد و وحدت داشته باشیم.


دکتر شریعتی،نماینده مردم شهرستانهای نکا،بهشهر و گلوگاه در این جلسه با تقدیر از خدمات کمیته امداد گفت:باید برای ارائه بهتر خدمات باید برنامه‌ریزی درست پیش رفت.

وی افزود: با مشارکت مردم و خیران می توانیم مددجویان و نیازمندان را به خودکفایی برسانیم.
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲
کد خبر : ۳,۷۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید