اخبار

به مناسبت عید غدیر؛

۲۰ مددجوی مازندرانی صاحب خانه شدند

۲۰ مددجوی مازندرانی صاحب خانه شدند
مدیرکل کمیته امداد مازندران در آیین واگذاری 20واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت سطح استان گفت: این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن ، بسیج سازندگی استان ، خیران ،آورده مددجو و کمک بلاعوض کمیته امداد ساخته شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه ،مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه ساخت این 20واحد از سال گذشته آغاز و امسال به بهره برداری رسید، اظهارداشت: این واحدهای مسکونی به طور میانگین به مساحت 50متر مربع وبا هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد تومان ساخته شده است.


وی با اشاره به برنامه کمیته امداد در بخش مسکن افزود: امسال با کمک کمیته امداد ، مشارکت خیران و همکاری خانواده های 200واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت ساخته خواهد شد.


مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه تسهیلات معوض و بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان ساکن در شهر و روستا پرداخت می‌شود، تصریح کرد: برای مددجویان شهری مبلغ ۳۵میلیون تومان و برای مددجویان روستایی مبلغ ۲۵ میلیون تومان بلاعوض و مبلغ ۳۰ میلیون تومان نیز تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

وی بیان داشت: چهار هزار خانوار تحت حمایت در استان فاقد مسکن هستند و برای خانه‌دار کردن این افراد اقدامات جهادی صورت می پذیرد.
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۷
تعداد بازدید : ۲۱
کد خبر : ۳,۷۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید